Prisijungimas

Neteisingi prisijungimo duomenys.
Registracija

DĖL SKAIDRUMO, LYGIATEISIŠKUMO PRINCIPŲ UŽTIKRINIMO PERKANT VADOVAUJANTIS NEPERKANČIŲJŲ ORGANIZACIJŲ TVARKA

Informacija sporto projektų vykdytojams dėl skaidrumo, lygiateisiškumo principų užtikrinimo perkant vadovaujantis neperkančiųjų organizacijų tvarka.

INFORMACIJA SPORTO PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS PASIBAIGUS KARANTINUI

Birželio 16 d. 24.00 val. baigėsi tris mėnesius trukęs karantinas. Nuo birželio 17 d. įvedamas valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas, pagal kurį taikomi šie ribojimai aktualūs Sporto rėmimo fondo projektų vykdytojams:

  1. Nuo 2020 rugsėjo 1 d. žiūrovų ir dalyvių skaičius kultūros, pramogų ir kituose renginiuose bei aukšto meistriškumo sporto varžybose nėra ribojamas, jeigu užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų bei dalyvių registracija. Jeigu organizatoriai negali užtikrinti bilietų platinimo elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų bei dalyvių registracijos, renginyje gali dalyvauti ne daugiau kaip 300 žmonių.
  2. Uždarose ir atvirose erdvėse vykstančiuose renginiuose turi būti užtikrinamas ne mažesnis nei 1 metro atstumas. Renginiuose, kuriuose žiūrovai sėdi, tarp žiūrovų turi būti išlaikomas ne mažesnis nei 1 metro atstumas arba žiūrovai turės būti sodinami į kas antrą kėdę, išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus. Renginiuose, kuriuose žiūrovai stovi, organizatoriai privalės užtikrinti, kad būtų laikomasi ne mažesnio nei 1 metro atstumo tarp žiūrovų.
  3. Privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, respiratorius arba kitas nosį ir burna dengiančias apsaugos priemones.
    • veido apsaugos priemonių dėvėti nereikės tais atvejais, kai paslauga negali būti suteikta klientui dėvint kaukę, taip pat sportuojant sporto klubuose bei lankantis laisvalaikio ir pramogų parkuose;
    • veido apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti kurčnebyliams ir kitiems neįgaliesiems, tačiau jiems rekomenduojama užsidėti veido skydelius.

Už šių reikalavimų laikymąsi bus atsakingi renginių organizatoriai.