Prisijungimas

Neteisingi prisijungimo duomenys.
Registracija

INFORMACIJA SPORTO PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS DĖL KARANTINO
ATNAUJINTA 2020-05-28

Vadovaudamasi Vyriausybės nurodymais, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Švietimo mainų paramos fondu informuoja visus Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų vykdytojus, kad keičiasi kai kurie apribojimai, kurie gali būti aktualūs sporto projektų vykdytojams.

Karantinas tęsiamas iki 2020 m. birželio 16 d. 24:00 val.

Karantino metu draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas, atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai ir susibūrimai.

Nuo gegužės 18 d. šis draudimas netaikomas ir yra leidžiamos šios, sporto projektų vykdytojams, aktualios veiklos:

  • INDIVIDUALIOS SPORTO VEIKLOS IR FIZINIO AKTYVUMO PRATYBOS, kai jas veda fizinio aktyvumo ar aukšto meistriškumo sporto instruktorius ar fizinio aktyvumo specialistas ir kai pratybose dalyvauja ne daugiau nei 10 asmenų, jeigu užtikrinamas ne mažesnis kaip 5 m plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 5 m atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių;
  • ATVIROSE IR UŽDAROSE ERDVĖSE ORGANIZUOJAMI RENGINIAI IR SUSIBŪRIMAI, kai dalyvauja ne daugiau nei 30 dalyvių (žiūrovų) ir užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų.

Nuo birželio 1 d. įsigalios nuostata:

  • ATVIROSE ERDVĖSE vyksiančiuose renginiuose galės dalyvauti ne daugiau kaip 300 žiūrovų ir dalyvių, tarp žiūrovų užtikrinant ne mažesnį nei 1 m atstumą;
  • UŽDAROSE ERDVĖSE vyksiančiuose renginiuose galės dalyvauti ne daugiau kaip 100 žiūrovų ir dalyvių, tarp žiūrovų turės būti užtikrintas ne mažesnis nei 2 m atstumas, o erdvė, skirta žiūrovams, užpildoma ne daugiau kaip 30 procentų;
  • GALIMA RENGTI TARPTAUTINES VARŽYBAS su užsienio sportininkais, o visuose sporto renginiuose bus leidžiama dalyvauti žiūrovams.

Atstumo reikalavimas netaikomas sutuoktiniams, artimiesiems giminaičiams, įtėviams, įvaikiams, globėjams ir rūpintojams.

Nuo birželio 16 d. įsigalios nuostata:

  • ORGANIZUOJAMIEMS RENGINIAMS ATVIROSE ERDVĖSE žiūrovų ir dalyvių skaičius bus didinamas iki 500, o uždarose – iki 150.

Su Vyriausybės nutarimu galite susipažinti paspaudę šią nuorodą

Visus sporto projektų vykdytojus, kurių vykdomos sportinės veiklos neatitinka nutarimo nuostatų informuojame, kad iki birželio 16 d. (imtinai) suplanuoti renginiai, treniruotės, seminarai ir kiti užsiėmimai turi būti atšaukti, perkelti į kitą laiką arba, jei yra galimybė, vykdomi nuotoliniu būdu. Apie veiklų atšaukimą/perkėlimą prašome informuoti projekto koordinatorių žinute SRF paraiškų sistemoje ir pakoreguoti savo projekto veiklų grafiką.

Šis sprendimas gali būti papildytas paaiškėjus naujoms Vyriausybės rekomendacijoms.